נעלי צעד ראשון – טיפים לבחירה נכונה

March 30 2023doritr

איזה כיף, הגיע הזמן להתחיל ללכת! זה זמן מרגש במיוחד עבור ההורים, והדבר הראשון שכדאי לשקול הוא נוחות כללית של נעלי צעד ראשון. מה מעבר לנוחות? הנה מה שצריך לדעת על טיפים לרכישת נעלי צעד ראשון לילדים.

קניית נעליים ראשונות לילדים, זו כנראה אחת מהפעולות המרגשות ביותר שהורים (יחסית) טריים עוברים במהלך השנה הראשונה ללידת ילדיהם. יחד עם הריגוש הכיפי כל כך שנלווה לקניית נעלי צעד 1, צריך לקחת בחשבון כמה גורמים שיובילו אתכם, ההורים הטריים, לקנות את הנעליים הנכונות. בתוך כך, אלו הם הפקטורים העיקריים שכדאי לתת עליהם דגש:

  1. סוג הסוליה: ישנן סוליות מסוגים שונים, כאשר ההמלצה היא לבחור סוליות כמה שיותר דקות. על מנת להחליט אם הסוליה מספיק דקה, פשוט נסו לכופפה כדי לבדוק את גמישותה בפועל.
  2. עיצוב הסוליה: רוב נעלי הצעד הראשון הן נעליים עם סוליות שטוחות ככל הניתן.
  3. חספוס הסוליה: חשוב שהסוליה תהיה מחוספסת כדי שיהיה ניתן למנוע החלקות מיותרות.
  4. מדרס הסוליה: המדרס צריך להיות שטוח לחלוטין.

עד כמה הכרחי לרכוש נעלי צעד ראשון?

באופן כללי, חלק מההורים חושבים שזה הכרחי מאוד, בעוד שהורים אחרים עשויים להחליט לוותר על הרכישה. זאת, לא מתוך סיבות של חלילה קמצנות, אלא פשוט כי לדעתם של חלק מההורים הרכישה מיותרת. בפועל, היא לחלוטין לא מיותרת.

מצד אחד, רופאים תמיד אומרים שעדיף שהילד ילך כמה שיותר יחף בבית, בחול ובמקומות שונים. מצד שני, אנחנו הרי לא רוצים לתת לילדים הקטנים שלנו להסתובב בכל מיני מקומות מסוכנים או מטונפים, וכאן נכנסות לתמונה נעלי צעד ראשון לילדים.

נעלי צעד ראשון – אילו עוד פקטורים חשובים?

מלבד מה שציינו לעיל, חשוב לקחת בחשבון גם את נושא המשקל של נעלי בובוקס והחומרים שמהם היא מיוצרת. עדיף לרכוש נעליים אשר עשויות מחומרים כמה שיותר נושמים, כלומר טבעיים. בד, עור וכולי הם חומרים איכותיים לנעליים מהסוג הזה.

מבינת המשקל, ההמלצה היא כמובן לבחור נעליים כמה שיותר קלות משקל. באופן הזה, יהיה אפשר לדמות את ההליכה בנעליים להליכה יחפה (במידה מסוימת). בנוסף, אנחנו ממליצים להתאים את הנעליים למבנה הספציפי של כפות הרגליים. אם זה מצריך הגעה פיזית לחנות, זה גם בסדר. אם רוכשים את הנעליים באינטרנט, ניתן להחליפן במקרה שאינן מתאימות.

לסיכום, טיפ חשוב לרכישת נעלי צעד 1: לבסוף, הטיפ הכי חשוב שאפשר להשאיר אתכם אתו הוא זה: תמיד תבדקו מחירים בכמה חנויות נעליים שונות. באופן כללי, הרכישות הכי משתלמות הן תמיד באינטרנט, אבל לגמרי אפשר לפזול לקניון ולבדוק מחירים שם. רוב הסיכויים שתגלו שהמחירים בעולם האונליין הרבה יותר נגישים. כך או כך, כשמדובר על ילדים, כדאי תמיד בכל מקרה לשלם כמה שקלים נוספים על איכות.

Share: