איך בוחרים מחסן גינה – המדריך המלא

March 30 2023doritr

מחסנים של גינות יכולים לתפקד ולשמש למגוון כמעט בלתי סופי של שימושי ומטרות שונות, כאשר חלק מהאנשים אפילו מאחסנים ציוד חשמלי או ציוד יקר ערך בתוך פתרונות אחסון לחצר. אם כך, כיצד יודעים באילו מחסנים לבחור, כמה הם יעלו ומהם המחסנים המומלצים? הנה המידע לפניכם.

כאשר מחפשים פתרונות אחסון לחצר מסוגים שונים, המטרה היא הדבר שלשמו אנחנו מתכנסים. חשוב לאפיין את המטרות של האחסון, מכיוון שכל מיני סוגים שונים של כלים וציוד יצריכו אחסון התואם להם. בעוד שחלק מהאנשים בכלל צריכים לאחסן מכונת כביסה בחצר, אחרים לוקחים את פתרון האחסון צעד אחד קדימה ובונים לעצמם בחצר מחסן ענק שמהווה סדנת עבודה, משרד ועוד. אם כך, היכן מתחילים? בגורמים הבאים:

  • סוג הציוד: קחו בחשבון שכל סוג ציוד מצריך אחסון מסוג אחר.
  • גודל האחסון: מה נפח האחסון הנדרש לכם? הגדירו זאת מראש.
  • חומר: ממה המחסן מיוצר? זכרו כי כל חומר גלם והיתרונות\חסרונות שלו.
  • מחיר: מומלץ לערוך השוואת מחירים בין מחסני גינות פרטיות.

סוגי המחסנים שבאפשרותכם לבחור מהם

בסופו של דבר, מה אתם בעצם מחפשים? אתם מחפשים אחסון מבודד, יעיל ונוח. כאשר מדובר על נוחות של מחסן למכונת כביסה או כל מחסן אחר, האופציות ינועו בין הבאות:

  • מחסן פנל מבודד: יוצר בידוד תרמי יעיל במיוחד, לכן נחשב עמיד לשימוש חוץ ופנים גם יחד.
  • מחסן אגוז: אלו הם מחסנים מאוד נפוצים בישראל, מותאמים לשימוש חוץ.
  • מחסן מתכת: מחסני מתכת עשויים להיות מושלמים לשימוש חוץ ופנים גם יחד, עקב העמידות הגבוהה של חומר זה.

לכל אחד מהסוגים שלעיל יש סט יתרונות וחסרונות משלו, ככה שחשוב לאפיין מראש את הצרכים ולקבוע איזה סוג מחסן יכול לשמש אתכם הכי טוב שאפשר.

מה עוד? – שיטת הפתיחה והסגירה של המחסן

מדוע חשוב לאפיין את סוג הציוד המאוחסן בתוך מחסן מתכת או בכל מחסן אחר? בדיוק בגלל הנושא של סוגי פתיחה וסגירה של דלתות מחסנים. אם אתם צריכים לאחסן פריטים גדולים, אתם תצטרכו דלתות מחסן גדולות ונוחות שנפתחות בצורה רחבה. כמו כן, חלק מהמחסנים בכלל משמשים לציוד קטן, מה שעשוי להצריך פתיחה וסגירה מלמעלה.

כאשר הפתיחה והסגירה נוחות לכם, כל חוויית השימוש במחסן הופכת אחרת לגמרי. בשורה התחתונה, אלו הם הפקטורים החשובים ביותר בעת בחירת מחסן מתכת או פתרון אחסון מכל סוג אחר. לאחר מכן, אפשר לדבר על מחירים של מחסנים גינות.

לסיכום, תחזוקת מחסנים: בסופו של דבר, אתם צריכים לזכור שכל מחסן גינה, מתכת או לא, מצריך תחזוקה מסוימת בטווח הארוך. כמו כל מוצר אחר כמעט בעולם, יש לבחור את המחסן בהתאם לרמת התחזוקה שאתם מוכנים להשקיע בפתרון האחסון שלכם. אם תשכילו גם לתחזק את המחסן נכון, תוכלו להנות מפתרון אחסון למשך שנים רבות קדימה.

Share: