מה לובשים אורחים בחתונה? מדריך לגבר

December 13 2022doritr

אנו מוזמנים ללא מעט חתונות בחיינו ולא פעם מדובר על כמה וכמה חתונות בשנה ואפילו בפרקי זמן קצרים. מכיוון שחתונה מהווה את אחד האירועים הרשמיים ביותר שכל אדם משתתף בו במהלך חייו, אין ספק שכדאי לדעת מה ללבוש לחתונה שאתם מוזמנים אליה כאורחים. אומנם בחתונות יש לרוב קוד לבוש אשר נגזר מנורמות חברתיות, אך בכל זאת מומלץ לזכור שאם בני הזוג החליטו על קוד לבוש מסוים, כדאי מאוד להיצמד לבקשה שלהם שכן, מדובר על האירוע שלהם ועל היום הגדול והמרגש ביותר בחייהם.

מה כדאי שתלבש לחתונה כאורח?

אם הוזמנת לחתונה כאורח ואתה תוהה מה כדאי לך ללבוש, הנה כמה טיפים שיסייעו לך:

ראשית כל, החוק החשוב ביותר הוא לא להגיש לבוש בצורה שתאפיל באופן כלשהו על החתן. מדובר על היום החגיגי שלו ועל כן, הוא זה שצריך להיות במרכז העניינים. בדיוק כמו שנשים לא ילבשו שמלה לבנה לחתונה, כך גם גברים לא צריכים ללבוש צבעים נועזים מדי שמסיטים אליהם את תשומת הלב. כדאי מאוד לברר מול החתן מה הוא עתיד ללבוש וזאת בכדי להימנע מטעויות מביכות.

אם מדובר על חתונה אשר נערכת בשעות הערב מדובר על אירוע רשמי יותר מחתונה שנערכת בשעות היום ועל כן אתם יכולים ללבוש חליפה בגוון של כחול נייבי או אפור פחם. מומלץ להימנע מחליפות שחורות שלא פעם החתן בוחר ללבוש

הימנעו ממונוכרומטיות ומלבוש קצר

כאשר אתה מוזמן כאורח לחתונה חשוב מאוד שתימנע מללבוש צבעים אחידים. לבוש מלא בצבע אחיד חסר את הניגודיות הנדרשת ויוצר מצב שכל העיניים יופנו אליך. בכדי לשבור את אחידות הצבעים כדאי ללבוש חולצה בצבע אחר מהמכנס וכן מהג’קט, במידה ובחרתם ללבוש אחד כזה. עוד כלל חשוב הוא להימנע מלבוש קצר כגון: מכנסיים קצרים, גופיה, חולצה קצרה או סנדלים אלא אם כן מדובר על קוד לבוש מבוקש על ידי הזוג או אם מדובר על חתונה שנערכת בטבע או בחוף הים.

בחירת נעליים

כיום ניתן למצוא לא מעט סוגים של נעליים לגברים וחשוב מאוד שתבחרו את הנעליים המתאימות ביותר בהתאם לבגדים שבחרתם ללבוש. אתם יכולים לבחור בנעלי בד פחות רשמיות,  נעליים אלגנטיות או נעליים אחרות, כאשר חשוב שהצבע שלהם ישתלב באופן הרמוני עם הבגדים שלבשתם. כמובן שחשוב להקפיד גם על הנוחות ועל כן, אם אתם מחפשים נעלי אלגנט לגברים או נעליים מסוג אחר, יש לבחור בחנות נעליים איכותית שתאפשר לכם לבחור גם את הנעליים המתאימות לכם ביותר מבחינת הסגנון שלהם וגם להבטיח שהם יהיו איכותיות ונוחות.

בסופו של דבר, חשוב מאוד להקפיד על מראה מכובד לחתונה, אלא אם היא נערכת בצורה קלילה יותר כאירוע בוקר, כאירוע בטבע ועוד. הקפידו לרכוש לעצמכם לבוש רשמי, שאיננו בולט מדי או מאפיל באופן כלשהו על החתן וכמובן שתתאימו ללבוש בצורה הטובה ביותר נעליים, חגורה ועוד.

Share: