איזה סוג MAKE OVER מציעים צ’יבי אמבטיות?

June 18 2023Oded B

מייק אובר לאמבטיה, או ציפוי וחידוש לאמבטיה, זה משהו שיכול לקחת את עיצוב חדר המקלחת שלכם לשלב הבאה של עיצוב פנים. אם אתם מעוניינים לא רק לחדש את האמבטיה אלא גם להוזיל עלויות בתהליך, המידע הבא רוכז עבורכם ע”י צ’יבי אמבטיות – קראו כאן. אם לאחרונה האמבטיה שלכם מרגישה לכם משעממת, בלויה, דהויה ושחוקה, אפשר לנקוט בכמה פעולות פשוטות על מנת לחדש את הנראות שלה.

בעזרת ציפוי וחידוש לאמבטיה ניתן להפוך את האמבטיה לתוססת בעיצוב שלה, מסוגננת וכמובן חסינה לנזילות מים בעקבות סדקים ובלאי כללי. בהקשר הזה של חידוש אמבטיות, צוות צ’יבי מציין כי ישנן דרכים רבות לשפץ אמבטיה ולחדש את המראה שלה, החל מתיקונים פשוטים, דרך תיקוני תשתיות וכלה בשיפוצים מורכבים יותר. כדי להתחיל עם כל מה שכרוך בחידוש אמבטיות, ההמלצה היא בדרך כלל לתקן סדקים קטנים וכן למלא סדקים מהותיים יותר במקרה הצורך. בפועל, זה בעצם השלב המקדים לפני ציפוי אמבטיה או חידוש אמבטיה מכל סוג כזה או אחר.

למה חשוב להכין את האמבטיה לפני ציפוייה?

חשוב להבין, הפעולה של ציפוי אמבטיות היא פעולה אשר מתבצעת באמצעות חומר הנקרא “אמייל קר”. החומר הזה, איכותי ככל שיהיה, לא יהיה אפקטיבי אם אנשי הצוות לא מבצעים עבודת הכנה לפני הצפוי של האמבטיה. אם לא מבצעים עבודת הכנה לפני חידוש אמבטיה בלויה, הצפי יהיה נזילות מים, סדקים שחומר האמייל לא “נתפס” בהם, אפילו חלודה באמבטיות פח ועוד.

אבל, למרות שהפעולה של ציפוי וחידוש לאמבטיה יכולה לחולל נפלאות, חשוב לדעת שבמקרים מסוימים אין מנוס מלהחליף את האמבטיה קומפלט. לא פעם, אמבטיות פח, למשל, ממש נרקבות בעקבות כך שבעלי הבית דחו את התיקון של האמבט. עם הזמן, חלודה באמבטיות פח הולכת ומתפשטת, ממש כמו “נגע” של מזיקים. לכן, אם דחיתם את חידוש האמבטיה במשך תקופה ארוכה, ייתכנו 2 אופציות עיקריות:

1) החלפת אמבטיה

החלפת אמבטיות היא יקרה למדי, מה שעשוי לעלות גם 10,000 – 15,000 ש”ח ומעלה. יתרה מכך, במקרים רבים ההחלפה של האמבטיה מצריכה גם הכנה ושיפוץ של עבודות תשתיות שונות (צנרת ואינסטלציה בעיקר). לבסוף, בחלק מהמקרים יהיה צורך לפרק שטח-ריצוף גדול על מנת להחליף את האמבטיה. בקיצור, עלויות משמעותיות.

2) ציפוי אמבטיות

במקרים של תיקונים נרחבים, עבודת ההכנה לפני הציפוי תהיה הכרחית ותהיה חייבת להיות מאוד טובה. אחרת, הציפוי של האמבטיה פשוט לא יחזיק מעמיד. אבל, מחיר ציפוי אמבטיה, הנקרא גם הלבשת אמבטיה, בוודאות יהיה הרבה יותר אטרקטיבי ונוח בכיס מאשר המחיר של החלפת אמבטיה קומפלט. מעבר לכך, לא יהיה צורך בפירוק ריצוף, תיקון תשתיות וכולי.

אז, כיצד מחדשים אמבטיות? – צ’יבי אמבטיות

לסיכומו של דבר, אם אתם מחפשים דרך קלה עבור חידוש אמבטיה בביתכם, ציפוי וחידוש לאמבטיה הוא בהחלט הדרך הנכונה ללכת איתה. אבל, וזה אבל מאוד חשוב, אתם חייבים לזכור שבמקרים רבים הציפוי יצריך עבודות הכנה מקדימות. לכן, הקפידו לפנות בערך כ-3 – 5 שעות עבודה עבור אנשי הצוות של צ’יבי אמבטיות. צוות CHIBI BATH מחדש, משפץ ומצפה אמבטיות מכל הסוגים, לרבות הסוגים הבאים:

  • אמבטיות אקריליות.
  • אמבטיות פח מסוגים שונים.
  • אמבטיות יציקה.

בין אם אתם מעוניינים לחדש אמבטיה מסוג כזה או אחר, ההמלצה הכי נכונה היא לקבל הצעת מחיר קונקרטית ככל הניתן. במילים אחרות, אתם צריכים לקבל הצעת מחיר אשר משקפת את המצב התחזוקתי ואת הבלאי של האמבטיה שלכם.

#חידוש אמבטיות
#ציפוי אמבטיות
#ציפוי אמטביה
#ציפוי לאמבטיה
#שיפוץ אמבט
#שיפוץ אמבטיות
#תיקון אמבטיות
#תיקון סדק באמבט
#תיקון סדקים באמבטיה
Share: